Әр үйге психикалық денсаулық! » Школа №49 г.Алматы
"№49 жалпы білім беретін мектебі"
Қабылдау :
+7(727) 299-54-45
Бухгалтерия:
+7(727) 234-09-00
» » » Әр үйге психикалық денсаулық!
қазан

Әр үйге психикалық денсаулық!

Дүниежүзілік психикалық денсаулық күніне орай біз тегін психологиялық көмек марафонын ұйымдастырамыз.

10 қазанда (сенбі) сағат 11:00-ден 16:00-ге дейін Facebook-тегі @rspckz және @UNICEFKazakhstan парақшаларында психиатрия және психология мамандықтары бойынша біліктілігі жоғары санаттағы дәрігерлермен тікелей эфир өткізілетін болады. Тәжірибелік психологтар, психиатрлар, наркологтар және педагог-психологтар сіздің барлық сұрақтарыңызға жауап береді.
Онлайн-марафонға қатысу тегін 🙌🏼
Сіз эфир кезінде тек біздің парақшамызға кіріп, өзіңіздің сұрақтарыңызды қойып, сарапшылардан қажетті ақпаратты алсаңыз болды 😊
Сондай-ақ, сіз өзіңіздің сұрақтарыңызды осы посттың астында комментарийлерде жазып немесе бізге kaz-media@unicef.org жазсаңыз болады. Біз міндетті түрде оларға тікелей эфирде жауабымызды беерміз
Ментальное здоровье в каждый дом!
В честь Всемирного Дня психического здоровья Детский фонд ООН (ЮНИСЕФ) совместно с Республиканским центром психического здоровья организует онлайн-марафон бесплатной психологической помощи.
10 октября с 11:00 до 16:00 на Facebook страничках @rspckz и @UNICEFKazakhstan пройдет прямой эфир с врачами высшей квалификационной категории по специальностям: психиатрии и психологии. Практикующие психологи, психиатры, наркологи и педагоги-психологи ответят на все волнующие вас вопросы.
Участие в онлайн-марафоне бесплатное 🙌🏼
Вам необходимо лишь зайти на наши странички во время эфира, задать вопросы на казахском либо русском языках и получить необходимую информацию от экспертов 😊
Вы также можете заранее оставить свои вопросы под этим постом либо прислать их нам на kaz-media@unicef.org - мы обязательно зададим их в прямом эфире.